O wydziałach

Kierunek - ADMINISTRACJA

pok. 115, tel. 095 721 60 90

mgr Izabela Tonak

itonak@ajp.edu.pl

 


Kierunek - BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE

pok. 115, tel. 095 727 95 07

 

mgr Anna Kwiatkowska

akwiatkowska@ajp.edu.pl

 

mgr Izabela Dudziak

idudziak@ajp.edu.pl


 

Godziny przyjęć:

poniedziałek08:00 - 12:00
wtorek 08:00 - 12:00
środa08:00 - 12:00
czwartek08:00 - 12:00
piątek13:00 - 15:30

w czasie zjazdów:

piątek13:00 - 17:00
sobota09:00 - 15:00
Administracja studia I stopnia

I rok - mgr Łukasz Budzyński

dyżur: II tydzień środa, godz.14.00-15.30

pokój 210 , blok 7

tel. 95 7 279 532

email: lbudzynski@pwsz.pl


II rok - dr Mariusz Macudziński

dyżur: II tydzien poniedziałek, godz. 10.00-11.30

pokój 211, blok 7

tel. 95 7 279 532

email: m.macudzinski@op.pl


III rok - dr Bogna Wach

dyżur: II tydzien poniedziałek, godz. 12.00-13.30

pokój 210 , blok 7

tel. 95 7 279 532

email: buzzy@onet.eu


Administracja studia II stopnia

I rok - dr Piotr Krzyżanowski

dyżur: I tydzień czwartek godz. 13.30

pokój 210, blok 7

tel. 95 7 279 532

email: ajp.lm@interia.pl


II rok - mgr Łukasz Marcinkiewicz

dyżur: I tydzień wtorek, godz. 15.30-17.00

pokój 210, blok 7

tel. 95 7 279 532

email: ajp.lm@interia.pl


Bezpieczeństwo Narodowe studia I stopnia

I rok - dr Juliusz Sikorski

dyżur: I tydzień wtorek godz. 10.00-11.30

pokój 225, blok 7

tel. 95 7 279 530

email: jsikorski@ajp.edu.pl


II rok - dr Stanisław Lenard

dyżur: II tydzień czwartek, godz. 15.30-17.00

pokój 212, blok 7

tel. 95 7 279 534

email: stanislawlen@wp.pl


III rok - dr Sylwia Gwoździewicz

dyżur: II tydzień piątek, godz. 10.00-11.30

pokój 225, blok 7

tel. 95 7 279 530

email: sylwiagwozdziewicz@gmail.com


Bezpieczeństwo Narodowe studia II stopnia

I rok - dr Tomasz Marcinkowski

dyżur: II tydzień środa, godz. 15.30-17.00

pokój 206, blok 7

tel. 95 7 279 533

email: t_marcinkowski@poczta.onet.pl


II rok - mgr Waldemar Kaak

dyżur: II tydzień środa, godz. 13.00-14.30

pokój 211, blok 7

tel. 95 7 279 532

email: wkaak@wp.pl


ul. Fryderyka Chopina 52, budynek 7, pok. 220

66-400 Gorzów Wielkopolski

tel./fax. 095 721 60 61

waibn@ajp.edu.pl

 


mgr Monika Kopeć

Koordynator ds. administracji w Wydziale AiBN

 


Godziny przyjęć interesantów:

od poniedziałku do piątku: 10.00-14.00

przyjmowanie skarg i wniosków: od poniedziałku do piątku w godz.10.00-14.00

 

WYDZIAŁ ADMINISTRACJI I BEZPIECZEŃSTWA NARODOWEGO 

ul. Fryderyka Chopina 52, budynek 7

66-400 Gorzów Wielkopolski


Dziekan Wydziału Administracji i Bezpieczeństwa Narodowego

prof. dr hab. Grzegorz Kucharczyk

pokój 218

 tel. 095 721 60 59

e-mail: gkucharczyk@ajp.edu.pl

Dyżur dla studentów:

I tydzień poniedziałek, godz. 14.00-15.30


Prodziekan ds. Studenckich

dr Katarzyna Samulska

pokój 218

tel. 095 721 60 59

e-mail: ksamulska@ajp.edu.pl

Dyżur dla studentów:

I tydzień środa, godz. 11.45-13.15


Prodziekan ds. Organizacji i Rozwoju

dr Anna Chabasińska 

pokój 219

tel. 095 721 60 48

e-mail: annaadamk@wp.pl

Dyżur:

każda środa, godz. 11.00-11.45

Lokalizacja

Kontakt

Back to top