Wydział Ekonomiczny

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim ZAPRASZA uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w konkursie wiedzy  „Przedsiębiorczość”.

KONKURS „PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ 2019” obejmuje dwa etapy.

Pierwszy etap Konkursu (w szkole ponadgimnazjalnej, przystępującej do Konkursu) odbędzie się 12 lutego 2019 roku.

Drugi etap odbędzie się 04 kwietnia 2019 roku o godzinie 10:00 w Auli im. Stanisława Kirkora Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52, budynek nr 5.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie zgłoszeni przez swoje szkoły drogą elektroniczną na adres: konkurs.przedsiebiorczosc@ajp.edu.pl. Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu i dostępna jest w zakładce „regulamin”.

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim ZAPRASZAJĄ uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w czwartej edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy z rachunkowości.


KONKURS „RACHUNKOWOŚĆ 2019” odbędzie się 20 marca 2019 roku o godzinie 10:00 w Auli im. Stanisława Kirkora Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka Chopina 52, budynek nr 5.


Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie zgłoszeni przez swoje szkoły w terminie do dnia 8 lutego 2019 roku drogą elektroniczną na adres: konkurs-rachunkowsc@ajp.edu.pl. Karta zgłoszenia uczestnictwa w konkursie stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu i dostępna jest w zakładce „regulamin”.

loading...
 
loading...
loading...

Z wielką radością informujemy, że w dniu 12 marca 2015 roku pracownik Wydziału Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim - Pani Katarzyna Zioło – Gwadera, uzyskała stopień doktora.

W imieniu całego zespołu Wydziału składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów naukowych oraz osobistych!


 

Lokalizacja

Kontakt

Back to top