Konkurs Rachunkowość

loading...

Informacje podstawowe o konkursie:

„Rachunkowość 2019”, edycja IV - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, organizowany przez Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim wraz z Zespołem Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim.

Celem Konkursu jest poszerzanie wiedzy z zakresu rachunkowości i popularyzowanie zawodów księgowych.  

 

Forma konkursu:

Konkurs „Rachunkowość” jest jednoetapowy i składa się z dwóch części: pierwsza część - test z pytaniami zamkniętymi jednokrotnego wyboru, druga część - zadania problemowe. Do drugiej części przystępują uczestnicy, którzy zdobyli co najmniej 80% punktów z części I, przy czym nie mniej niż 20% uczestników.

 

Zasięg terytorialny konkursu:

Konkurs obejmuje uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

 

Miejsce konkursu:

Konkurs odbędzie się 20 marca 2019 roku o godz. 10.00 w Auli im. Stanisława Kirkora Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka  Chopina 52, budynek nr 5.

III OGÓLNOPOLSKI KONKURS WIEDZY Z RACHUNKOWOŚCI

DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

ZAPROSZENIE

Wydział Ekonomiczny Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim oraz Zespół Szkół Ekonomicznych im. S. Starzyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim zapraszają uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w trzeciej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości.

 

Konkurs odbędzie się 15 marca 2018 roku o godzinie 10:00 w Auli im. Stanisława Kirkora Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Fryderyka
Chopina 52, budynek nr 5.

 

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie zgłoszeni przez swoje szkoły do 9 lutego 2018 roku drogą elektroniczną na adres konkurs-rachunkowsc@ajp.edu.pl lub pocztą tradycyjną: 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Z Rachunkowości

Wydział Ekonomiczny 

Akademia im. Jakuba z Paradyża

ul. Fryderyka Chopina 52, blok 7, pok. 301

66-400 Gorzów Wielkopolski

przesyłając kartę zgłoszenia uczestnictwa w konkursie „Rachunkowość” 2018.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top