Komunikaty i ogłoszenia

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża informuje o wprowadzeniu nowych wzorów dokumentów dotyczących świadczeń socjalnych, które dostepne są w zakładce: Dla pracowników / Druki do pobrania. Regulamin wraz z załącznikami dostepny jest na stronie BIP Akademii im. Jakuba z Paradyża.

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na spektakl pt. "Jesteśmy na wczasach, czyli miłość po polsku", który odbędzie się w Teatrze im. Juliusza Osterwy w Gorzowie Wielkopolskim:

Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza pracowników po odbiór paczek świątecznych dla dzieci.

Paczki można odbierać w pokoju nr 119 przy ul. Teatralnej 25 od dnia 04.12.2017r.

Pracownicy, którzy nie otrzymali PIT-ów mogą zgłosić się po odbiór do Działu Płac.

Pracownicy funkcyjni którzy nie otrzymali kalendarzy ściennych lub książkowych - proszę o kontakt z Działem Promocji i Informacji pod nr tel. 095 7216 053 lub o informacje e-mailową na : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informujemy o możliwości skorzystania z porad psychologa uczelnianego. Pani psycholog, specjalista Anna Chojnacka-Czachór, będzie do dyspozycji studentów, jak również pracowników. Istniej również możliwość dostosowania godzin do Państwa potrzeb. W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z psychologiem pod adresem meilowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 609209134.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top