Komisja Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na koncert jazzowy, który oidbędzie się w Jazz Clubie Pod Filarami w Gorzowie Wielkopolskim:

Termin: 29.11.2018, godzina: 19:00, cena biletu dla pracownika: 50 zł

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 95 7 279 542 (Pani Helena Rutkowska).

 

China Moses.PLAKAT 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

China Moses

China Moses to amerykańska soulowo-jazzowa wokalistka oraz prezenterka MTV France, TSF Jazz Radio i innych. Córka wielkiej Dee Dee Bridgewater i reżysera Gilberta Mosesa, urodziła się w Los Angeles, wychowała w Paryżu. Jej albumy umożliwiły jej współpracę z uznanymi nazwiskami, takimi jak: Guru, DJ Mehdi, Karriem Riggins, Meshell Ndegeocello, Anthony Marshall i inżynierem dźwięku Bobem Powerem.

Po wydaniu w wieku 16 lat pierwszego singla „Time”, pojawiły się kolejne udane albumy. W 2009 r. wydała „This One's For Dinah”, hołd dla jej idolki Dinahy Washington, z pianistą Raphaëlem Lemonnierem. W 2012 r. ukazał się „Crazy Blues”, uznany przez brytyjski „Times” w 2013 r. jako jeden z 100 najlepszych albumów roku. Na swoim nowym albumie „Nightintales” China skupia się na kreowaniu własnego muzycznego świata. Wynik to dwanaście piosenek, które mają szansę stać się nowymi standardami.

Jest młodą artystką zdolną do swingowania z najlepszymi i czerpania z wrodzonego wyczucia rytmu. Dziedzictwo R&B pozwala jej uśmiechać się do każdej frazy, budując liryczne emocje i nasycać głębią każdą nutę. Otoczona przez różnogatunkowych muzyków jest gotowa do stworzenia nowego archetypu wokalistyki jazzowej na XXI wiek, zabierając słuchaczy poza znany do tej pory muzyczny wszechświat.

Prócz cotygodniowego programu radiowego Chiny „Made in China” w TSF Jazz we Francji, została właśnie nową prezenterką JazzFM w Wielkiej Brytanii.

Prasa:

„China Moses ma wyrazisty głos, mocny swing i wysokoenergetyczną osobowość”

London Evening Standard

„Nowa gwiazda weszła na jazzowy firmament”

All About Jazz

„Kieliszek czerwonego wina pod ręką, olśniewająca w szykownym paryskim szyku, rządzi na scenie od wejścia”

The Times UK

Lokalizacja

Kontakt

Back to top