Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej wspólnie z Akademią im. Jakuba z Paradyża serdecznie zaprasza do udziału w konferencji Miej to z głowy, czyli jak dbać o kondycję zdrowia psychicznego, która odbędzie się dnia 10 października 2018 r. na Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp., ul. Teatralna 25, Aula Rektorska W1. Konferencja jest dedykowana głównie do pracowników oświaty, ochrony zdrowia, opieki społecznej, służb mundurowych i administracji oraz studentów.

         Konferencja połączona będzie z warsztatami dot. profilaktyki zdrowia psychicznego oraz promocją narzędzia do autodiagnozy http://www.zdrowiepsychiczne.org/zbadaj-swoja-kondycje-psychiczna.html . Zgłoszenia oraz więcej informacji pod nr tel. 600 987 748 lub mail: alukowiak@caritas.pl do dnia 09.10.2018 r.

Konferencja jest jednym z elementów projektu „Ocena kondycji psychicznej” realizowanego przez Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość ze Szczecina na zlecenie Ministerstwa Zdrowia w  ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016–2020. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Serdecznie zapraszamy.

 

 

Lokalizacja

Kontakt

Back to top