Studenci 3. roku filologii angielskiej czytali i ilustrowali oryginalne bajki w języku angielskim  dzieciom z Miejskiego Przedszkola Integracyjnego nr 27 w Gorzowie Wielkopolskim. Czytanie bajek było częścią projektu „Tydzień kultury angielskiej”, który ww. przedszkolu zorganizowała wychowawczyni i nauczycielka języka angielskiego p. Joanna Dudka (absolwentka studiów podyplomowych, AJP).

Studenci wykazali się niezwykłą wyobraźnią i wrażliwością. Ilustracje bajek w formie scenek teatralnych oraz prac plastycznych, które sami wykonali ogromnie spodobały się dzieciom. Przedszkolaki słuchały tekstów z wielkim skupieniem i żywo reagowały na treści, zatem ilustracje były trafne i atrakcyjne. Dzieci zaangażowały się również w przygotowaną zabawę i piosenkę o zimie. Był to pierwszy taki projekt studentów filologii angielskiej; wykonali go z wielkim zaangażowaniem i radością. Odnieśli zasłużony sukces, a na ogromne uznanie zasługuje inicjatywa studentów, aby kontynuować realizację projektu, tzn. czytanie bajek dla dzieci również w innych przedszkolach w Gorzowie Wielkopolskim.  

Jako opiekun projektu, wyrażam uznanie dla pracy studentów oraz ogromną radość z odniesionego sukcesu. Do gratulacji przyłącza się pani dyrektor ww. przedszkola, p. Elżbieta Anacka oraz p. Joanna Dudka.

Well done, students!!!

Magdalena Witkowska

Lokalizacja

Kontakt

Back to top