Koło Promocji i Rozwoju AJP zachęca wszystkich studentów i pracowników do całorocznej zbiórki nakrętek dla osób potrzebujących.

Jedna tona nakrętek to jeden turnus rehabilitacyjny. To nic nie kosztuje a możemy pomóc. Nakrętki zostawiamy we wszystkich uczelnianych budynkach na portierni.

Dziękujemy za pomoc.

Zapisy na zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów z orzeczeniem o niepełnosprawności,

którzy chcą realizować ten przedmiot w ramach pracy Biura Osób Niepełnosprawnych trwają

do 19 października. Zapisów można dokonać osobiście w BON ul. Teatralna 25 p. 112 lub mailowo: bon@ajp.edu.pl  

Koło Promocji i Rozwoju WOLONTARIUSZ zaprasza społeczność AJP do aktywnego udziału w ogólnogorzowskiej akcji POLA NADZIEI.

Dnia 15 września 2018 r. odbędzie się III Charytatywny Mecz Piłki Siatkowej Kromka Chleba. Miejsce wydarzenia to hala przy ul. Czereśniowej.

 

Mecz nie jest biletowany. Podczas trwania meczu wolontariusze będą zbierać pieniądze do puszek na wsparcie i dożywanie dzieci z gorzowskich świetlic Caritas. 

Rozpoczęcie o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy.

 

Student AJP pierwszego roku na kierunku Turystyka i rekreacja Herman Berko zdobył srebrny medal na Długodystansowych Mistrzostwach Polski w Kajakarstwie Klasycznym. Wziął on udział w konkurencji kanadyjkowych jedynek (C- 1 juniorów), na dystansie 10000 metrów. Mistrzostwa odbyły się w Sztumie pod Malborkiem w dniach 18-20 maja 2018 roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Herman Berko na zdjęciu po lewej stronie.

 

 

Warsztaty językowo-kulturowo-turystyczne nad Jeziorem Lipie. Studenci z Wildau, Ostravy i studenci Turystyki i Rekreacji Akademii w Gorzowie Wielkopolskim.

UWAGA WOLONTARIUSZE !!!

Koło Promocji i Rozwoju "Wolontariusz" AJP  poszukuje chętnych (studentów, pracowników oraz osób niezwiązanych z uczelnią) do wzięcia udziału w corocznej zbiórce ulicznej na rzecz Hospicjum Gorzowskiego, która odbędzie się w dniu 12 kwietnia br.(czwartek) w godzinach 8.00 do 19.00.

Lokalizacja

Kontakt

Back to top